OLYMP – Soutěž o nejlepší meme

V pátek, 12. 5. 2023, 17:00 byla ukončena soutěž o nejlepší Reddit meme (týkající se SuroCraftu). Přečti si, jaké memes vyhrály!

Jako první event spadající pod oslavy 3. narozenin SuroCraftu – OLYMP proběhla soutěž o nejlepší meme sdílený na SuroCraftu.

Zahájen byl v sobotu, 6. května, 2023 a ukončen 12. 5. 2023 v 17:00. V průběhu těchto dat měli členové našeho Redditu (r/surocraft) možnost sdílet memes týkající se samotného SuroCraftu.

Nejlepší memes hodnotili staff – PetyXbron a Smrtka_sk společně s dalšími 7 účastníky hovoru na SuroCraft Discord serveru. Každý účastník mohl každému memu udělit 0 – 5 bodů. Na prvním místě žebříčku s nejvíce body se umístily memes „Miškova lotéria be like:“ a „Fandulka a jeho reklamy
Pro rozhodnutí jednoho vítěze proběhlo hlasování typu 1 nebo 2. Kdy členové vybrali jejich oblíbený meme. A tím se stal… „Fandulka a jeho reklamy“ od hráčky LosKatrynos (Rough_Inevitable7170)! Gratulujeme!

Tenhle meme popisuje, jak si Santa Claus jde na Vánoce pro dopis (s přáním?) od Fandulky.
Santa Claus ale místo přání na dárek atd. čte přání o to, aby dal like a odběr na jeho YouTube kanál. Jak je známo, Fandulka totiž často sdílí do chatů reklamu na svůj kanál. Santu to naštve a tak se ho pokouší zneškodnit, jak je vidět na obrázku.

Pořadí výherních memes:

 1. Fandulka a jeho reklamy
 2. Miškova lotéria be like:
 3. Title
 4. A neohlásia to 😡
 5. [OC]
 6. Já po minutě ve vc s miferem a fandou no
 7. Staff be like
 8. .
 9. Lol
 10. Toolbox…
 11. Suk onma
 12. Fizi na sc

Jeden meme byl ze soutěže odebrán kvůli příliš velkému narušování pravidel.