Na serveru právě probíhá rozsáhlý event!

Soutěž o nej base

Soutěž o nejlepší base, farmu a shop byla ukončena! Zjisti, kdo se účastnil, kdo vyhrál, jak to probíhalo a taky koukni na fotky projektů z eventu!

Ahoj! Dnes, v pátek 8. 9. 2023 proběhl event Soutěž o nej base, farmu a shop. Výsledky, obrázky a více najdeš v tomhle příspěvku.

Obsah

Úvod

V pondělí 4. 9. byla poskytnuta možnost registrovat své projekty jakékoliv kategorie – base, farma, shop na našem Discord serveru. S tím se musíme pochlubit, využili jsme totiž velké potenciály Discord funkcí – tlačítka, výběr ze seznamu a také tzv. modaly.

Krok 1
Krok I - přečtení zprávy a kliknutí na registrační tlačítko
Krok 1I
Krok II - vybrání kategorie pro danou registraci
Krok 1II
Krok III - vyplnění samotné registrace

Následující vyplněné registrace byly poskytnuty členům Helper a Staff týmů. Do samotného eventu se jich registrovalo 19. Z toho byly: 3 farmy, 5 shopů, 11 basek. Všechny včas registrované projekty byly také hráči přítomnými v hlasovém kanálu 🏆┃Event hodnoceny.

Hodnotit ve skutečnosti mohl každý hráč zrovna připojený na server. Každý hráč v momentě zahájení hodnocení dostal do chatu oznámení.

Hráč mohl hlasovat přes příkaz /h, u kterého jako druhý argument uvedl své hodnocení od čísla 1 do 5.

Všechny hodnocení od hráčů se sečetla a při uzavření hodnocení byly prozatím skrytě uloženy hodnoty pro následné vyhodnocení vítězů s největším počtem bodů.

Všechny projekty se s skupinou hráčů prošlo seřazeně od data registrace. Děkujeme hráčům Chedaros, CzProky22, DenyIsNab, FELAKMortos, im_jakub, Pohodovej_Rybar, PtakopyskCZE, r3dEr1 a Smrtka_sk za aktivní účast. Zároveň také děkujeme hráčům, kteří zaregistrovaly svůj projekt a výhercům gratulujeme: GreenDarkness43, Kaktusjindra, DenyIsNab, Jendys_CZ, Pohodovej_rybar, CzProky22, im_jakub, Jupe6030, Smrtka_sk a r3dEr1.

Výherci

Ze smíšených důvodů jsou všechny hodnocené projekty zobrazené na obrázku.

Výhry a další odměny budou již brzy zveřejněny a uděleny.

Galerie

Jungle chrám - Jupe6030
Mega skleněná koule - CzProky22
Felakovo chatka - FELAKMortos
Údolí Klidu - Jendys_CZ
Oáza - Smrtka_sk
Loja - im_jakub