[A] Soutěž o nejlepší base

Zjisti více o soutěži s nejlepší base. Účastnit se může každý hráč! Dokonce jsou povolené registrace do kategorií: base, farma a shop.

Je to tady! Vesele oznamujeme, že v pátek 8. 9. 2023 v 19:00 proběhne event Soutěž o nejlepší base. Pořádá ho Pety s výpomocí ostatních staff členů. Přečti si více, o čem event bude v tomto článku!

Co se bude hodnotit?

V první řadě, je nutné upozornit na to, že se budou hodnotit tři různé kategorie. Každý se může přihlásit do kolika kategorií bude chtít. Těmi kategoriemi jsou: base, farma a shop. Registrace o nejlepší shop jsou platné pouze pokud je postavený na světě lands, respektive na světě s pozemky.

Jak se přihlásit?

Registrace budou probíhat na našem Discord serveru. Zatím to není možné, ale jakmile bude, zmíníme roli @🔔・eventy. Registrace jsou nutné ke shromáždění jednotlivých zájemců o výhru a také zároveň k zjištění informací o uchazečích. Budeme potřebovat název rezidence nebo souřadnice a také samozřejmě herní přezdívku uchazeče. Přijímáme všechny stavby, až na ty, které porušují pravidla (například vulgární).

Kdo může hodnotit?

Možnost hodnotit budou mít všichni účastníci eventu. Nemusí být registrováni.
Stačí když budou v obraze na serveru, nebo se v nejlepším případě zúčastní našeho hovoru ve hlasovém kanále 🏆┃Event na Discord serveru.

Jak se bude hodnotit?

Způsob hodnocení je stále ve vývinu, každopádně velmi pravděpodobně se bude jednat o jednoduchou škálu od 0 do 10 s hodnocením stavby. V minulém eventu se jednoduše posílaly hodnocení pomocí /msg, jenže v tom nebyl tak dobrý přehled, proto zařídíme novou metodu.

Jen je důležitá podmínka, že tvůrce nesmí hodnotit svou stavbu, jinak by hodnocení ztratilo částečně smysl. Pro tohle bude samozřejmě zařízena kontrola.
Kritéria hodnocení nejsou pevně nastavená. Každý účastník může hodnotit jak chce, podle sebe.