Na serveru právě probíhá rozsáhlý event!

Úprava ranků – 24. června

V tomhle článku se dozvíš více o změnách ranků ze 24. června. Suffix u postav hráčů, ničení spawnerů se silk touchem a další!

Dnes jsme se s týmem zaměřili na úpravu ranků, jak jsme na začátku sezóny 9 slibovali. Snažíme se převážně vylepšovat Redstone rank, který má být prostě nejlepší z nejlepších a pořád hledáme dobré výhody, ale nezapomínáme i na ty ostatní, kam přidáváme výhody i nadále.

Suffix u postav hráčů

Jako jedna z prvních změn je přidání suffixu ke jménům hráčům u „postaviček“. Suffix je označení za jménem. Je to opak prefixu, který se objevuje před jménem. Tuhle výhodu jde tedy zatím vidět jen u YT a STAFF ranků.

RGB Název Redstone ranku

Redstone rank má nyní super cool název v chatu, nebo třeba i v tablistu.

Ničení spawnerů se silk touchem

A teď pozor! Velká, očekáváná novinka! Tohle už na serveru bylo, ale kvůli aktualizacím Minecraft verzí jsme museli funkci odebrat. Dohromady nasbírala nad 20 hlasů v návrzích a my jsme zase našli způsob. Nyní může Gold rank nebo vyšší vytěžit spawner silk touch krumpáčem se 100% šancí na drop! Zároveň může vytěžit rank explozí TNT, ale jen s 10% šancí. Mimochodem, každý hráč může tyto spawnery pokládat, takže je možné si prodejem spawnerů udělat business.

Redstone rank dokonce může upravit moba, který se má spawnovat. Stačí kliknout na spawner vajíčkem moba, který je možné získat třeba z /daily odměn.

Tabulka výhod ranků

Nově také můžete na wiki vidět přehlednou tabulku, shrnující nezákladnější výhody.

Dostupné na wiki.surocraft.eu/ranks/r#tabulka

Doufáme, že se vám nové změny budou líbit a zároveň už teď můžeme sdělit, že plánujeme další.